Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą - Ute Ehrhardt, Krystyna Bratkowska

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szafa
ISBN: 978-83-88141-16-4
Język: Polski
Data wydania: 2010
Liczba stron: 159
Rozmiar pliku: 952,2 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 29,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Ute Ehrhardt, Krystyna Bratkowska w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Najbardziej wywrotowy poradnik dla kobiet!

Kobiety są grzeczne. Miłe, uległe, skromne i wyrozumiałe. Tego się od nich oczekuje i tak myślą same o sobie. Grzeczność - ich zdaniem - stanowi klucz do życiowego sukcesu. Spełniają oczekiwania innych i dziwią się, że ich ofiarność nie zostaje nagrodzona.

Ute Ehrhardt demaskuje przestarzałe stereotypy, które blokują kobietom drogę do niezależności i sukcesu. Radzi, by odrzucić postawę podporządkowania i śmiało sięgać po zakazane owoce. Tylko niezależne, pewne siebie kobiety mogą odnosić sukcesy, realizować marzenia i nawiązywać partnerskie relacje z innymi. Rzadko te grzeczne!

Książka Ute Ehrhardt sprzedała się w milionach egzemplarzy, została przetłumaczona na 25 języków i zdaniem wielu psychologów na całym świecie jest "lekturą obowiązkową" współczesnej kobiety.  Autorka jest psycholożką, uczy retoryki, specjalizuje się w treningu komunikacji, szkoli menadżerów i - przede wszystkim - wspiera kobiety.

„Uważam, że jest to jedna z najważniejszych książek o kobietach, jakie powstały w ostatnich latach. Polecam ją wszystkim” - Katarzyna Miller, psychoterapeutka