Lisia dolina - Charlotte Link, Dariusz Guzik, Marta Grzywacz

Lisia dolina

Wydawnictwo: Sonia Draga
ISBN: 978-83-7508-971-4
Język: Polski
Data wydania: 6 marca 2014
Czas: 0 min.
Rozmiar pliku: 660,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 29,00 zł
Wybrany format: Audiobook  - Charlotte Link, Dariusz Guzik, Marta Grzywacz w formacie MP3 Pozostałe formaty:


Słoneczny sierpniowy dzień kończy się dla Matthew Willarda koszmarem. Wracając ze spaceru z psem, dociera na opustoszały parking, na którym czeka na niego żona. Zastaje tylko samochód, po Vanessie ginie wszelki ślad. Matthew jest przekonany, że Vanessa nie odeszła z własnej woli. Porywacz, wielokrotnie skazany kryminalista Ryan Lee, zanim jeszcze zacznie domagać się okupu, zostaje aresztowany za udział w bójce. Ryan nie ma odwagi wyjawić prawdy nawet swemu adwokatowi, choć wie, jak okrutny los czeka porwaną Vanessę. Prawie trzy lata później scenariusz się powtarza. W tajemniczych okolicznościach przepada bez śladu kobieta, policja jest bezradna. Nadal bowiem nikt nie wie, co takiego uczynił wówczas Ryan, który został tymczasem wypuszczony na wolność…

„Po raz kolejny Charlotte Link stworzyła powieść przyprawiającą o gęsią skórkę, w której nie brak ani przekonywająco nakreślonych charakterów ani precyzyjne skonstruowanej intrygi”.

Focus

„Kryminały Charlotte Link, najpopularniejszej współczesnej niemieckiej pisarki, aż iskrzą od napięcia. Nie są to książki dla czytelników o słabych nerwach".

NDR Kultur (Norddeutscher Rundfunk Kultura)