Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Całkowita przemiana. Zmień swoje życie w 24 godziny. Trinny i Susan...
Całkowita przemiana. Zmień swoje życie w 24 godziny. Trinny i Susan... - Barbara Grabska-Siwek, Trinny Woodall

Całkowita przemiana. Zmień swoje życie w 24 godziny. Trinny i Susan...

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-7778-570-6
Język: Polski
Data wydania: 23 października 2013
Liczba stron: 68
Rozmiar pliku: 24,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 35,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Barbara Grabska-Siwek, Trinny Woodall w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Dlaczego niektóre kobiety ubierają się tylko na czarno? Czemu po przeprowadzeniu gruntownej diety odchudzającej nadal noszą zbyt luźne stroje, przypominające namioty? Co skłania je do ubierania się po męsku?

Znane stylistki Trinny Woodall i Susannah Constantine uważają, że wszystkie te ubraniowe porażki wynikają z blokad psychicznych lub dotyczących własnego wyglądu. Piękna dwudziestolatka kryje się pod strojami w nijakich kolorach lub swetrem swojego dziadka, ponieważ była prześladowana w szkole. To przeszkoda emocjonalna. Albo na przykład kobieta w średnim wieku nigdy nie nosi sukienek, bo ktoś jej kiedyś powiedział, że ma grube nogi. Taka blokada wynika z uwarunkowań fizycznych.

Trinny i Susannah proponują ci przemianę! Dzięki nim rozpoznasz, dlaczego nie jesteś z siebie zadowolona, oraz uzyskasz informacje potrzebne do zmiany swojego wyglądu i zachętę do podjęcia działania.

Potraktuj tę książkę jako metodę, która pomoże ci uzdrowić własne wnętrze, abyś mogła błyszczeć na zewnątrz. Potrzebujesz tylko jednej doby i wiary w to, że będzie lepiej. Pora rozpocząć podróż, dzięki której zmienisz podejście do swojego ciała i życia!