Strona główna » Księgarnia » eBooki » Kryminał i Sensacja » Sensacyjne » Rok uciekiniera 365. Luty
Rok uciekiniera 365. Luty - Jakub Polkowski, Gabrielle Lord

Rok uciekiniera 365. Luty

Wydawnictwo: ArtVitae
ISBN: 978-83-88108-39-6
Język: Polski
Data wydania: 26 luty 2014
Liczba stron: 126
Rozmiar pliku: 3,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 24,00 zł
Nasza cena: 14,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Jakub Polkowski, Gabrielle Lord w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Drugi tom młodzieżowej serii sensacyjnej „Rok Uciekiniera 365”. Zaczął się luty, a życie Calluma Ormonda wciąż jest zagrożone – i to coraz bardziej...

Druga część młodzieżowej serii sensacyjnej nazywanej Harrym Potterem nowej generacji. Historia, która zyskała już rzesze wielbicieli nie tylko w samej Australii, lecz również w wielu krajach obu Ameryk, Europy i Azji.
W styczniowym tomie Callum Ormond został wplątany w tajemniczą historię Zagadki Ormondów, którą badał jego tragicznie zmarły ojciec, dwa razy został porwany przez gangi, oskarżono go o napad na wujka i siostrę, a na koniec znalazł się w wielkim zbiorniku szybko zapełniającym się zużytym olejem... Jak uda mu się uratować? I jak dalej potoczą się losy młodocianego zbiega?
Powieść autorstwa Gabrielle Lord, w Australii ochrzczonej mianem pierwszej damy powieści kryminalnej, stała się światowym bestsellerem, doczekała się także ekranizacji i jako serial została wyemitowana przez Family Movie Chanell. Teraz także polscy czytelnicy mogą śledzić fascynujące, trzymające w napięciu do ostatniego tomu losy Calluma.