Strona główna » Księgarnia » eBooki » Erotyka » Wszystkie odcienie pożądania
Wszystkie odcienie pożądania - Kamil Maksymiuk, Samantha Young

Wszystkie odcienie pożądania

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-7778-580-5
Język: Polski
Data wydania: 5 luty 2014
Liczba stron: 444
Rozmiar pliku: 1,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 25,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Kamil Maksymiuk, Samantha Young w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Johanna Walker przywykła do tego, że zawsze nad wszystkim panuje. Do momentu, gdy na horyzoncie pojawi się mężczyzna, który sprawi, że Jo zacznie tracić kontrolę nad swoim ciałem i umysłem...

Na Johannie od dziecka spoczywał obowiązek opieki nad własną rodziną – matką alkoholiczką, a przede wszystkim młodszym bratem, Colem. To właśnie z myślą o tym, co byłoby dla niego najlepsze, podejmuje wszystkie życiowe decyzje. Nawet przy wyborze swoich partnerów kieruje się tym, czy będą oni w stanie finansowo pomóc jej i bratu – a nie prawdziwymi, namiętnymi uczuciami.

Kiedy jednak Jo poznaje Camerona MacCabe`a, nie jest w stanie ignorować fascynacji, która pomiędzy nimi się rodzi. Seksowny nowy barman, z którym pracuje, przyprawia ją o szybsze bicie serca i trzepotanie motyli w brzuchu. Jo pierwszy raz w życiu odczuwa pokusę, aby zrobić coś, na co naprawdę ma ochotę, a nie to, co powinna. Camerona również ogarnia obsesja na punkcie Jo, ale ona nie pozwala mu się do siebie zbliżyć.

Gdy pewnego dnia nieoczekiwanie zostają sąsiadami, ich obustronna fascynacja przybiera na sile i zaczynają jej ulegać. Camerona napędza determinacja, aby odkryć wszystkie sekrety Jo... nawet jeśli to oznacza zdejmowanie kawałek po kawałku zbroi, za którą się ukrywa.