Strona główna » Księgarnia » eBooki » Języki obce » Włoski » Egzamin na tłumacza przysięgłego. Finanse i księgowość - zbiór ...
Egzamin na tłumacza przysięgłego. Finanse i księgowość - zbiór ... - Katarzyna Biernacka-Licznar

Egzamin na tłumacza przysięgłego. Finanse i księgowość - zbiór ...

Wydawnictwo: C. H. Beck
ISBN: 978-83-255-5383-8
Język: Polski
Data wydania: 2013
Liczba stron: 203
Rozmiar pliku: 22,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 149,00 zł
Nasza cena: 149,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Katarzyna Biernacka-Licznar w formacie PDF


W dniu 27 stycznia 2005 roku weszła w życie ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego, która reguluje warunki i tryb nabywania uprawnień do wykonywania zawodu, jak również obowiązki i uprawnienia tłumaczy. Osoby zainteresowane uzyskaniem prawa do wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego, muszą zdać egzamin przed Państwową Komisją Egzaminacyjną, którą powołuje Minister Sprawiedliwości.

Niniejsza publikacja to pierwsze na polskim rynku opracowanie zawierające podstawowe hasła z zakresu księgowości i rachunkowości. Książka ta pozwala na zapoznanie się z oryginalnymi dokumentami obowiązującymi w małych i średnich przedsiębiorstwach polskich i włoskich, które są zobligowane do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Publikacja jest polecana księgowym, doradcom podatkowym, studentom filologii włoskiej i kandydatom na tłumaczy przysięgłych oraz wszystkim tym, którzy są zainteresowani pogłębieniem wiedzy na temat tłumaczeń z zakresu rachunkowości.