Strona główna » Księgarnia » eBooki » Fantastyka » Fantasy » Dziedzictwo przodków. Tod mit uns
Dziedzictwo przodków. Tod mit uns - Paweł Podmiotko, Suren Cormudian

Dziedzictwo przodków. Tod mit uns

Wydawnictwo: Insignis
ISBN: 978-83-63944-35-3
Język: Polski
Data wydania: 19 luty 2014
Liczba stron: 343
Rozmiar pliku: 1,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 34,99 zł
Nasza cena: 26,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Paweł Podmiotko, Suren Cormudian w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Moskwa i Kaliningrad. Wspaniałe stołeczne metro i zbudowane przez faszystów w podziemiach Königsberga bunkry oraz tajne bazy. Intrygujące zestawienie. Choć ci, którzy o moskiewskim metrze wiedzą wszystko, żyją pośród nas, milczą ze względu na podpisane zobowiązania. Tymczasem tajemnice podziemnego Königa jego budowniczowie zabrali do grobu. A jeśli z tego grobu powstaną? To książka, której na pewno nie zapomnicie. – Dmitry Glukhovsky

„Po niebie niczym strzały przemknęły rzadkie obłoki, pędzone przez nieznaną siłę. Huk narastał, aż nagle do lasu wdarł się huragan. Potężna fala pyłu wyrywająca z korzeniami młode drzewa i łamiąca stare. Fruwające krzaki zamieniły się w niekończącą się ulewę. Ściana kurzu, kamieni, ziemi i roślin porwała stojące na skraju lasu samochody i ludzi”.

Miasto twierdza Königsberg. Jej upadek pieczętował los Trzeciej Rzeszy i kończył niemiecką obecność w Prusach Wschodnich. Ale nawet teraz, kiedy wybrzmiały echa ostatniej globalnej wojny, która zapędziła resztki ludzkości pod ziemię, są tacy, którzy w imię dziedzictwa przodków są gotowi zabijać i ginąć.

Najnowsza powieść w Uniwersum Metro 2033, międzynarodowym projekcie Dmitrija Glukhovsky’ego.