Strona główna » Księgarnia » eBooki » Opowiadania » Siniaki. Historie zranionych kobiet
Siniaki. Historie zranionych kobiet - Laura Romano, Wiesława Dzieża

Siniaki. Historie zranionych kobiet

Wydawnictwo: Bernardinum
ISBN: 978-83-7823-325-1
Język: Polski
Data wydania: 7 marca 2012
Liczba stron: 136
Rozmiar pliku: 656,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 14,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Laura Romano, Wiesława Dzieża w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Książka napisana „po kobiecemu” o zranionych kobietach „Uważam szczerze, że istnieje tylko jedna różnica między ludźmi, którzy codziennie odnajdują swoje znaczenie i wartość własnego życia i je budują, nigdy się nie poddając, oraz tymi, którzy się gubią i angażują zawzięcie w „sztukę” wyrządzania sobie krzywdy. Tą różnicą jest świadomość, że było się wystarczająco kochanym”.


Szesnaście kobiet, szesnaście historii opowiadanych niemal w pierwszej osobie, bez ogródek, ponieważ cierpienie i zło, które powoduje sińce na ciele i duszy, musi być koniecznie opowiedziane. I dopiero gdy zostanie wysłuchane, może prowadzić do przemiany i uzdrowienia.


LAURA ROMANO, urodziła się w Como, uzyskała magisterium w zakresie metodyki nauczania przedmiotów ścisłych i filologii współczesnej; od wielu lat pracuje w prywatnym biurze konsultacji pedagogicznej. Współpracuje z różnymi instytucjami publicznymi i prywatnymi, zwłaszcza w zakresie poradnictwa dotyczącego zaburzeń odżywiania. Ponadto zajmuje się kształceniem zawodowym nauczycieli oraz działaczy społeczno-sanitarnych i edukacyjno-rehabilitacyjnych.