Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Wypadki przy pracy i choroby zawodowe. Świadczenia ubezpieczeniowe i ...
Wypadki przy pracy i choroby zawodowe. Świadczenia ubezpieczeniowe i ... - Marcin Jachimowicz

Wypadki przy pracy i choroby zawodowe. Świadczenia ubezpieczeniowe i ...

Wydawnictwo: Difin
ISBN: 978-83-7930-177-5
Język: Polski
Data wydania: stycznia 2013
Liczba stron: 241
Rozmiar pliku: 2,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 43,00 zł
Nasza cena: 36,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Marcin Jachimowicz w formacie PDF


Prezentowana publikacja stanowi kompendium wiedzy na temat skomplikowanej problematyki dotyczącej wypadków przy pracy i chorób zawodowych. W książce szczegółowo omówiono problematykę związaną z tego typu zdarzeniami, poczynając od ich zdefiniowania, poprzez szczegółowe omówienie rodzajów wypadków przy pracy, a także przedstawienie sposobu ustalania okoliczności i przyczyn takich wypadków. Opracowanie opisuje problematykę świadczeń, jakie przysługują pracownikom, w związku z tego typu zdarzeniami, jak również procedurę dotyczącą stwierdzenia choroby zawodowej, uwzględniając w szczególności bogate orzecznictwo sądowe.

Książka adresowana jest do szerokiego spektrum Czytelników, zajmujących się wypadkami przy pracy i chorobami zawodowymi, począwszy od praktyków prowadzących postępowania powypadkowe i dokumentację związaną z tego typu zdarzeniami, jak również do pracowników oraz studentów.