Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Zaufanie działa! - Ken Blanchard, Marcin Kowalczyk

Zaufanie działa!

Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 978-83-7746-715-2
Język: Polski
Data wydania: 26 listopada 2013
Liczba stron: 120
Rozmiar pliku: 838,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
29,90 zł
Nasza cena:
24,90 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB , MOBI

Jak zdobyć zaufanie i je utrzymać?

 

W tej książce, opracowanej na podstawie popularnego programu szkoleniowego Trust Works!, autor światowych bestsellerów i guru zarządzania, Ken Blanchard, wykorzystując swoją ogromną wiedzę i wnikliwość, zwraca swoją uwagę na jedną z najbardziej złożonych kwestii, która ma wpływ na wszystkie obszary życia – zaufanie.

 

W książce Zaufanie – to naprawdę działa!Ken Blanchard wykorzystuję prostą opowieść o zwierzętach: psie, kocie i mądrej papudze, do pokazania, w jaki sposób można lepiej porozumiewać się z innymi. Proponuje model budowy zaufania ABCD i pokazuje, w jaki sposób za jego pomocą można rozwiązać takie problemy, jak:

 

niskie morale,

brak komunikacji,

brak odpowiedniej reakcji na problemy,

dysfunkcyjne przywództwo.

 

 

 

W dzisiejszym, mocno spolaryzowanym społeczeństwie budowa i utrzymanie zaufania stały się niezwykle istotne. W książce Zaufanie – to naprawdę działa! prostym językiem opisane zostały umiejętności niezbędne do tego, by konflikt zamienić w pokój i współpracę, co w rezultacie pomoże nam wszystkim pracować wydajnie w harmonii z innymi.

 

 

 

O Autorach

 

Ken Blanchard to naczelny dyrektor „duchowy” grupy The Ken Blanchard Companies. Książki z serii Jednominutowy Menedżer przetłumaczono na 25 języków i sprzedano w ponad 15 milionach egzemplarzy.

 

 

 

CynthiaOlmstead w 1987 roku założyła TrustWorksGroup i stała na jej czele aż do roku 2010, kiedy to firmę przejęło The Blanchard Companies. Jako ekspert z zakresu rozwoju grup doszła do wniosku, iż źródłem wielu problemów jest brak zaufania.

 

 

 

Martha Lawrence była redaktorem wydawnictw Simon & Schuster i Harcourt. Obecnie jest redaktorem naczelnym w The Ken Blanchard Companies.

 

 

 

Recenzje

 

„Wyjątkowa! W świecie, w którym nie zawsze można polegać na innych, ta książka pokazuje, jak rozpoznać zachowania niszczące zaufanie oraz te, które zwiększają to zaufanie”.

 

— dr Phil McGraw, autor bestsellera Life Code, który znalazł się na pierwszym miejscu listy bestsellerów „New York Timesa”, i gospodarz programu Dr Phil

 

 

 

„Nie ma nic ważniejszego od budowy zaufania – bez niego nigdy nie osiągniemy naszych celów. Ta niewielka, ale niezwykle wnikliwa książka może pomóc ci zrealizować wielkie rzeczy”.

 

— Stedman Graham, prezes i dyrektor naczelny S. Graham &Associates, a także autor książki Identity: Passport to Freedom

 

 

 

„Aby zrealizować swoje marzenia, najpierw trzeba nauczyć się ufać samemu sobie, a następnie zainspirować innych, by nam ufali. W tej książce opisano prostym językiem, jak to zrobić. Przeczytaj ją!”

 

— Anthony Robbins, przedsiębiorca, strateg i autor książek

 

Obudź w sobie olbrzyma oraz Nasza moc bez granic

 

 

 

„Bez zaufania nie można wygrać w relacjach, w biznesie lub w kwestiach pieniędzy. Musisz mieć zaufanie do swojego małżonka lub małżonki, do swojego zespołu, a oni z kolei muszą ufać, że zrobisz to, co obiecasz. W tej książce Ken Blanchard pokazuje nam sposób, w jaki można zbudować i utrzymać zaufanie, dzięki czemu będziesz zawsze wiedział, kiedy je masz, a kiedy nie”.

 

— Dave Ramsey, autor bestsellerów z listy „New York Timesa” i gospodarz ogólnokrajowych programów radiowych

 

 

 

„Jestem zagorzałym fanem tej książki! Model ABCD jest prosty, łatwy do zapamiętania i niezwykle praktyczny”.

 

— GarryRidge, dyrektor generalny firmy WD-40 i współautor książki Jak zwyciężać w pracy

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »