Strona główna » Księgarnia » eBooki » Języki obce » Niemiecki » Niemiecki język prawniczy w 40 lekcjach. Deutsche juristische Fachspr...
Niemiecki język prawniczy w 40 lekcjach. Deutsche juristische Fachspr... - Ewa Tuora-Schwierskott

Niemiecki język prawniczy w 40 lekcjach. Deutsche juristische Fachspr...

Wydawnictwo: C. H. Beck
ISBN: 978-83-255-5424-8
Język: Polski
Data wydania: 2013
Liczba stron: 300
Rozmiar pliku: 3,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 119,00 zł
Nasza cena: 119,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Ewa Tuora-Schwierskott w formacie PDF


Podręcznik Niemiecki język prawniczy w 40 lekcjach jest kontynuacją cyklu obejmującego wcześniej wydane tomy "Deutsche Juristische Fachbegriff e in Übungen" oraz "Deutsche Juristische Fachsprache in Übungen".

Książka zawiera ćwiczenia do nauki specjalistycznego języka prawniczego, obejmujące słownictwo z zakresu kluczowych dziedzin prawa, wzbogacone o wyrażenia zaczerpnięte z języka potocznego. Składają się na nią także kazusy z przykładami rozwiązań, wzory umów i pism oraz teksty źródłowe - wyciągi z niemieckich ustaw, publikacji prawniczych i orzeczeń.

Nowa pomoc dydaktyczna kierowana jest do studentów prawa, ekonomii i germanistyki, do pracowników kancelarii prawnych, tłumaczy przysięgłych, przedsiębiorców i nauczycieli języka niemieckiego.

Nadaje się zarówno do wykorzystania podczas lektoratów i kursów językowych, jak i do samodzielnej nauki, którą umożliwia przejrzysty klucz rozwiązań.