Strona główna » Księgarnia » Cztery obsesje wyjątkowego szefa

Kategorie ebooków

Cztery obsesje wyjątkowego szefa - Michał Staszczak, Patrick Lencioni, Anita Doroba

Cztery obsesje wyjątkowego szefa

Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 978-83-7746-074-0
Język: Polski
Data wydania: 4 stycznia 2012
Czas: 4 godz. 14 min.
Rozmiar pliku: 116,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 29,90 zł
Nasza cena: 29,90 zł
Wybrany format: Audiobook  - Michał Staszczak, Patrick Lencioni, Anita Doroba w formacie MP3 Pozostałe formaty:


Patrick Lencioni przedstawia jeszcze jedną opowieść o  przywództwie, której każdy element jest równie porywający i pouczający, jak wszystkie poprzednie.

Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji – często pomijanym, a niezwykle istotnym elemencie życia biznesowego, będącym podstawą trwałego sukcesu.

Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej, w której Rich O’Connor, fikcyjny dyrektor naczelny firmy konsultingowej z branży technologicznej, Telegraph Partners, napotyka wyzwanie tak wielkie, że może ono zachwiać jego firmą, karierą i  wszystkim, co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.

Wszystko, co robił Rich O’Connor, wiązało się w  jakiś sposób przynajmniej z jedną z dyscyplin zapisanych na „żółtej karcie”. Niektórzy kierownicy w firmie droczyli się z nim, zarzucając mu obsesję na punkcie tej listy. Co ciekawe, tylko garstka ludzi wiedziała, co znajdowało się na tej kartce, więc była ona wciąż swego rodzaju tajemnicą. Richowi to odpowiadało, ponieważ tak naprawdę nikt poza nim nie musiał tego rozumieć. Na pewno nigdy nawet nie podejrzewał, że stanie się ona szkicem do planu zniszczenia fifi rmy przez jej pracownika.

- fragment książki