Strona główna » Księgarnia » eBooki » Fantastyka » Fantasy » Apokalipsa Z. Mroczne dni. Tom 2
Apokalipsa Z. Mroczne dni. Tom 2 - Manel Loureiro, Maria Mróz

Apokalipsa Z. Mroczne dni. Tom 2

Wydawnictwo: Muza
ISBN: 978-83-7758-545-0
Język: Polski
Data wydania: 6 listopada 2013
Liczba stron: 312
Rozmiar pliku: 945,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 27,99 zł
Wybrany format: Ebook  - Manel Loureiro, Maria Mróz w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Ocalonym z Apokalipsy Z udaje się dotrzeć na Wyspy Kanaryjskie, jedne z ostatnich miejsc, gdzie można się nie obawiać nieumarłych. Trafiają jednak trafiają do społeczności rządzonej przez wojskowych, pogrążonej w wojnie cywilnej, której ludność głoduje i zużywa ostatnie zasoby potrzebne do życia.

Władze Teneryfy rozkazują bohaterowi i jego nieodstępnemu towarzyszowi, aby wraz z ekipą żołnierzy wyruszyli na niemal samobójczą misję: mają zdobyć zasoby zgromadzone w szpitalu La Paz w Madrycie, podczas apokalipsy zamienionego w Bezpieczną Strefę, jedną z pierwszych, które upadły. W szpitalnych magazynach nadal zgromadzone są całe tony lekarstw, niezbędnie potrzebnych ocalonym na Wyspach. Bohaterowie będą zmuszeni pożegnać bezpieczne schronienie i powrócić do niewyobrażalnego piekła – postapokaliptycznego Madrytu, pełnego agresywnych żywych trupów. Ich odwaga ponownie zostanie wystawiona na próbę.

Nie wyobrażają sobie, że najgorsze jeszcze przed nimi. Niegodziwość ludzka naraża na szwank przetrwanie kruchych resztek cywilizacji…