Strona główna » Księgarnia » Lekarz kwantowy. Fizyk kwantowy wyjaśnia, na czym polega uzdrawiając...

Kategorie ebooków

Lekarz kwantowy. Fizyk kwantowy wyjaśnia, na czym polega uzdrawiając... - Ewa Androsiuk-Kotarska, Amit Goswami

Lekarz kwantowy. Fizyk kwantowy wyjaśnia, na czym polega uzdrawiając...

Wydawnictwo: Illuminatio
ISBN: 978-83-63965-21-1
Język: Polski
Data wydania: 5 listopada 2013
Liczba stron: 284
Rozmiar pliku: 1,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 39,90 zł
Nasza cena: 27,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Ewa Androsiuk-Kotarska, Amit Goswami w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Wszystkim zależy na zdrowiu – wszyscy pragniemy, by nasze organizmy działały jak należy. Gdy jesteśmy chorzy, chwytamy się wszelkich sposobów, aby odzyskać zdrowie. Jednak ze względu na wyraźny podział medycyny na dwa obozy – konwencjonalny i alternatywny – coraz trudniej wybrać odpowiednią metodę leczenia.

Czy wiesz, jakimi kryteriami należy się kierować? Czy kombinacja obu technik będzie lepsza niż tylko jeden sposób? Co zrobić, by żyć zdrowo i zapobiec pojawianiu się chorób? Czy można uzdrowić się bez żadnej pomocy chemicznych wspomagaczy?

Dr Amit Goswami odpowiada na te pytania, ukazując nowe oblicze medycyny, zwanej medycyną integralną. Przedstawia jasno, w jaki sposób działa uzdrawianie umysłu i ciała, jak funkcjonują chińskie i hinduskie systemy lecznicze i na czym polega homeopatia. To właśnie medycyna integralna łączy te wszystkie praktyki, w tym także medycynę konwencjonalną.

Książka zawiera informacje, które pozwalają zrozumieć, dlaczego leki i operacje działają, dlaczego zioła i leczenie dłońmi skutkują, wreszcie skąd biorą się pozytywne rezultaty homeopatii i medycyny energetycznej.