Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Siena. Antyczne miasto postępu - Aleksandra Smoleń

Siena. Antyczne miasto postępu

Wydawnictwo: Libea
ISBN: 978-83-63231-10-1
Język: Polski
Data wydania: 24 września 2013
Liczba stron: 22
Rozmiar pliku: 1,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
12,30 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB

Miniprzewodniki dla pasjonatów podróży to seria fascynujących publikacji, które przeniosą Cię w miejsca znane i nieznane. Pisane przez Autorów zakochanych w mieście, kraju i regionie, o którym piszą. Autorzy nie są zawodowymi dziennikarzami, nie piszą na zamówienie posiłkując się informacjami z innych przewodników, czy stron internetowych. Autentyczna znajomość tematu, niezmienna radość z poznawania nowych miejsc i pasja, sprawiają, że przewodniki czyta się z prawdziwą przyjemnością.

To inspirująca lektura przed wyjazdem, dla tych którzy chcą bliżej i lepiej poznać odwiedzane miejsce, odkryć atrakcje znane nielicznym. Wspaniałe fotografie pomogą zdecydować, które ciekawostki warto zobaczyć. Nie znajdziesz tu typowych wypełniaczy znanych z grubych, nieporęcznych przewodników - listy hoteli, muzeów czy restauracji - znajdziesz za to wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą Ci poznać wybrane miejsce z zupełnie nowej perspektywy.

W naszych miniprzewodnikach znajdziesz informacje o życiu codziennym mieszkańców, o kulturze, o obyczajach, o tym, co i gdzie zjeść, aby poczuć się jak prawdziwie rdzenny mieszkaniec. Znajdziesz informacje o interesujących miejscach wybranych przez naszych autorów. Dowiesz się jak mieszkańcy świętują i gdzie spędzają czas wolny. Dowiesz się także co warto przywieźć z wyprawy, aby cieszyć się oryginalną pamiątką z podróży. W powodzi tandetnych pamiątek "made in China" nasi autorzy wskażą Ci drogę do przedmiotów niecodziennych, niepowtarzalnych, niezwykłych.

Aleksandra Smoleń
Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Śląskim. Zainspirowana krótkim, turystycznym pobytem w Wenecji wiedziała, że kiedyś zamieszka we Włoszech. Będąc na ostatnim roku studiów, tego samego 2007 roku wybrała się do Florencji jako stypendystka programu Erasmus. Pracę magisterską poświęconą zagadnieniu imigracji i integracji społecznej we Włoszech zrealizowała właśnie w mieście Petrarki, gdzie mieszka do tej pory. Obecnie pracuje z amerykańskimi studentami, wprowadzając ich w tajniki włoskiej kultury i obyczajowości; zajmuje się także tutoringiem. Jak na prawdziwą Polkę przystało - uwielbia włoską kuchnię i nieustanne odkrywanie pięknej Toskanii, samochodem, na rowerze, pieszo lub na rolkach. W wolnych chwilach zajmuje się także amatorską fotografią i pisaniem krótkich form literackich. Kocha kwiaty i koty.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »