Strona główna » Księgarnia » eBooki » Ezoteryka » Magiczne praktyki i rytuały dla początkujących. Wprowadzenie do mag...
Magiczne praktyki i rytuały dla początkujących. Wprowadzenie do mag... - Maciej Lorenc, Brandy Williams

Magiczne praktyki i rytuały dla początkujących. Wprowadzenie do mag...

Wydawnictwo: Illuminatio
ISBN: 978-83-63965-12-9
Język: Polski
Data wydania: 18 października 2013
Liczba stron: 203
Rozmiar pliku: 1,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 32,30 zł
Nasza cena: 22,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Maciej Lorenc, Brandy Williams w formacie MOBI Pozostałe formaty:


To przystępny podręcznik, który wprowadza w zagadnienia magii praktycznej.

Część teoretyczna w prosty sposób omawia liczne kwestie związane z przygotowaniem zarówno siebie, jak i otoczenia do magicznych obrzędów, a także wyjaśnia magiczne pojęcia i procesy. Przedstawia także zagadnienia dotyczące pracy z energią i snami, postrzegania aury, wróżenia, czakr i magii ochronnej.

Część praktyczna już od pierwszych rozdziałów wdraża mnóstwo ćwiczeń, a przede wszystkim prezentuje 20 prostych rytuałów magicznych do stosowania w codziennym życiu. Proste techniki, takie jak: uziemianie, centrowanie, tworzenie tarcz czy wznoszenie osłon chroniących dom, a także krótkie rytuały dotyczące życia uczuciowego, dostatku i finansów, marzeń, a nawet zarządzania czasem, to podstawowe umiejętności codziennej magii praktycznej.

Aby nauczyć się tych prostych rytuałów, nie trzeba mieć żadnego doświadczenia z magicznymi praktykami, a proponowane metody można stosować w ramach dowolnie wybranej tradycji czy ścieżce duchowej.

Oto proste, praktyczne czynności, które pomogą w rozwinięciu silnych umiejętności magicznych.