Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Życiowe Aikido
Życiowe Aikido - Jacek Santorski

Życiowe Aikido

Wydawnictwo: JS and CO
ISBN: 978-83-937116-2-8
Język: Polski
Data wydania: 16 września 2011
Liczba stron: 110
Rozmiar pliku: 658 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 35,00 zł
Nasza cena: 24,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Jacek Santorski w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Polecamy "Życiowe AIKIDO" przede wszystkim nauczycielom, lekarzom, menadżerom i tym wszystkim, których praca wymaga koncentracji, działania z sercem, i którzy - mimo przeszkód - nie chcą się dać "wytrącić z równowagi".

Dedykujemy też nasze wskazówki małżonkom, rodzicom, przyjaciołom, osobom angażującym się w projekty społeczne - opisane tu zasady znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie uwaga i szacunek mogą wzbogacać relacje między ludźmi.

Autorzy nalezą do najbardziej zaawansowanych w Europie adeptów sztuki walki i filozofii życia AIKIDO. Jednocześnie dzięki bogatemu doświadczeniu w biznesie i pracy jako konsultanci, w której spotkali sie kilka lat temu z Jackiem Santorskim, wypracowali unikalne podejście do zagadnień strategii biznesu, przywództwa, współpracy, odporności na stres, zwłaszcza sztuki zrelaksowanej koncentracji, która może być kluczowym czynnikiem energetycznej przewagi menadżera. Tradycja, Bushido, którą przybliżają autorzy, może być dla nas interesującym źródłem nie tylko z uwagi na technikę walki bez przemocy. Takie pojęcia jak odwaga, lojalność czy honor mają unikalne zastosowanie w naszym życiu w XXI wieku...

Spis treści

1. Aikido — podstawowe zasady

2. Gdzie jesteś, kiedy cię nie ma?

3. Zrelaksowane działanie — inny poziom skuteczności

4. AIKIDO przywództwa — cechy naturalnego lidera

5. Aikido w relacjach biznesowych