Strona główna » Księgarnia » eBooki » Bajki dla dzieci » Noc świętojańska wrocławskich krasnali
Noc świętojańska wrocławskich krasnali - Marek Dryjer

Noc świętojańska wrocławskich krasnali

Wydawnictwo: E-bookowo
ISBN: 978-83-7859-220-4
Język: Polski
Data wydania: września 2013
Liczba stron: 12
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 3,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Marek Dryjer w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Wrocław słynie z wielu wspaniałych zabytków, nietuzinkowych wydarzeń kulturalnych, gościnnej atmosfery i krasnali, które razem z ludźmi w zgodzie mieszkają w tym przepięknym mieście. Bajka ta jest opowieścią o czterech skrzatach, które tajemniczy Los Krasnali wystawił na wyjątkową próbę.

Poznacie historię Truchci, Więziennika, Syzyfka i Marzyciela, krasnoludków, które w czasie Nocy Świętojańskiej spotykają się ze sobą na Moście Tumskim, zwanym także „mostem miłości”.

Z bajki tej dowiecie się między innymi tego, czym jest miłość, pracowitość, jak ważna w życiu jest nadzieja, dlaczego nie wolno kłamać, kraść, zazdrościć komuś czegoś, oceniać kogoś po wyglądzie i jak potrzebna jest innym bliźnim nasza pomoc, kiedy ci znajdą się w potrzebie. Poznacie też magię słów: „proszę” i „dziękuję”, inne zastosowanie dla zwykłej agrafki, oraz tego, czy wystarczy mieć duże okulary, żeby lepiej widzieć.

Odkryjecie razem z Truchcią i Więziennikiem jedną z największych tajemnic życia, zobaczycie także, czy marzenia faktycznie są najważniejsze, a jaki będzie morał tej niezwykłej opowieści, tego już dowiecie się po przeczytaniu bajki.Patronat medialny:


Miasto dzieci
Strefa autora
Sztukater