Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » 100 zasad udanego związku
100 zasad udanego związku - Aldona Możdżyńska, Harriet Lerner

100 zasad udanego związku

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-7778-372-6
Język: Polski
Data wydania: 20 marca 2013
Liczba stron: 160
Rozmiar pliku: 507,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 23,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Aldona Możdżyńska, Harriet Lerner w formacie EPUB Pozostałe formaty:


On nie chce ze mną rozmawiać. Ona nie chce się ze mną kochać. Poznaj nowe rozwiązania odwiecznych problemów! Ta książka to zdumiewające połączenie życiowej mądrości i naukowej wiedzy. Nie wyobrażam sobie lepszego poradnika dla współczesnych par, zarówno małżeńskich, jak i innych związków uczuciowych. Skorzystaj z niego! William Doherty, terapeuta

Sto zasad udanego związku to prawdziwa skarbnica życiowych, praktycznych porad, dzięki którym będziesz dobrze funkcjonować w swoim związku, zachowując zdrowy rozsądek, odwagę i radość. Znana terapeutka Harriet Lerner pomoże ci poradzić sobie ze wszystkimi problemami w stałym związku.

Jesteś jedyną osobą, którą możesz zmienić. Szczęśliwe pary to nie takie, które nigdy się nie kłócą. Konstruktywna krytyka partnera powinna dotyczyć czynów. Negocjacje to nie to samo co narzekania. Negocjacje to jasne, spokojne, pozbawione oskarżeń i wykłócania się określenie, co powinno zmienić się w waszym układzie. Zmierz się z problemami. To trudne, ale się opłaca. Powiedz, co ci przeszkadza – albo sobie odpuść.