Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
W kolorze krwi. Dziedzictwo przodków - Katarzyna Stachowiak

W kolorze krwi. Dziedzictwo przodków

Wydawnictwo: Miasto Książek
ISBN: 978-83-7954-014-3
Język: Polski
Data wydania: 22 luty 2013
Liczba stron: 424
Rozmiar pliku: 2,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
12,90 zł

Dostępne formaty plików:

PDF , EPUB, MOBI

Wampiry są bliżej niż myślisz. Żyją tuż obok. Barbara przekona się o tym już niebawem. Jej uporządkowane życie zostanie wywrócone do góry nogami. Wracając do miasteczka swoich przodków, nie zdawała sobie sprawy, że oto przekracza bramy piekieł. Świat, który znała, okaże się tylko fragmentem większej całości. Całości, w której siły dobra i zła od tysięcy lat toczą walkę. Czy jednak walka ta ma sens? Co jest jej celem? Czy będąc potomkiem sił jasności można opowiedzieć się po stronie mroku?

Druga księga przenosi nas w czasy współczesne. Do grona znanych już bohaterów dołączają nowi, przez przypadek wplątując się w wydarzenia, które miały swój początek przed wiekami. Miłość silniejsza od śmierci, zemsta niosąca ból i zniszczenie, dziedzictwo, które w niepowołanych rękach może przynieść zgubę dla całego gatunku. To wszystko, to jedynie przedsmak pasjonującej kontynuacji cyklu „W kolorze krwi”.

 

Z recenzji:

„Ja pochłonęłam tę książkę z przysłowiową prędkością światła. Na największe uznanie zasługuje przed wszystkim doskonałe, lekkie pióro autorki. ”

„Opisywanie wydarzeń, postaci, uczuć, pomieszczeń przychodzi autorce z taką lekkością, że wydaje się być urodzoną z piórem i kawałkiem pergaminu, na którym notowała pierwsze pomysły.”

Spis treści

Powrót

Sekrety Elizabeth Town

Dziedzictwo Bennettów

Obsesja

Złowrogi zwiastun

Smak zemsty

Zjawa

Znak

Bliźniak księcia Duncana

W sidłach szaleńca

Unicestwienie

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »