Strona główna » Księgarnia » Dziecięce koszmary

Kategorie ebooków

Dziecięce koszmary - Lisa Gardner, Marta Grzywacz, Magdalena Procner

Dziecięce koszmary

Wydawnictwo: Sonia Draga
ISBN: 978-83-7508-738-3
Język: Polski
Data wydania: 17 kwietnia 2013
Czas: 0 min.
Rozmiar pliku: 690,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 27,50 zł
Wybrany format: Audiobook  - Lisa Gardner, Marta Grzywacz, Magdalena Procner w formacie MP3 Pozostałe formaty:


W pewien upalny sierpniowy dzień w robotniczej dzielnicy Bostonu dochodzi do brutalnej zbrodni. Ginie czworo członków rodziny, a jedyny podejrzany, ojciec i mąż, trafia w stanie śpiączki na oddział intensywnej terapii. Wszystko wskazuje na to, że próbował popełnić samobójstwo. Czy aby na pewno?  Wezwana na miejsce zbrodni sierżant D. D. Warren wie jedno: ta sprawa to coś więcej, niż wskazują pierwsze znalezione dowody.

Danielle Burton, oddana pielęgniarka psychiatrycznego oddziału dziecięcego bostońskiego szpitala, całą swoją energię i zapał poświęca straumatyzowanym maluchom. Wciąż nawiedzają ją jednak duchy przeszłości i echo tragedii, która dotknęła jej rodzinę przed dwudziestoma pięcioma laty.

Oddana matka, Victoria Oliver dawno już zapomniała, czym jest normalność. Przyrzekła sobie, że zrobi wszystko, by jej chory syn miał względnie normalne dzieciństwo. Że będzie go kochać. Opiekować się nim. Chronić. Za wszelką cenę. Nawet swego życia.

W najnowszej powieści Lisa Gardner wydobywa na światło dzienne kolejne rodzinne sekrety i przez pryzmat losów trzech niezwykłych kobiet pokazuje, jak silne mogą być więzy krwi i jak często zbrodnie popełniają ci, których najbardziej kochamy…