Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Ciąg dalszy nastąpi... Reinkarnacja i cel naszego życia - Karen Berg, Ewa Karpińska

Ciąg dalszy nastąpi... Reinkarnacja i cel naszego życia

Wydawnictwo: Centrum Kabbalah
ISBN: 9-788389-746658
Język: Polski
Data wydania: maja 2013
Liczba stron: 145
Rozmiar pliku: 885,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
27,00 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI , EPUB

W książce Ciąg dalszy nastąpi... przeczytasz o Ravie – jest on moim mężem, mym nauczycielem, a zarazem moją bratnią duszą. Gdy jego nauczyciel Rav Brandwein zmarł w 1969 roku, odpowiedzialność za kierowanie Kabbalah Centre została powierzona mojemu mężowi. Kabbalah to wywodząca się ze starożytności duchowa mądrość, według tradycji właściwa starszym rangą uczonym. Jednak wspólnie z Ravem otworzyliśmy drzwi Kabbalah dla wszystkich ludzi na świecie, niezależnie od ich wieku, płci czy przynależności religijnej; dla wszystkich, którzy pragną zgłębić jej tajemnice. Choć mój związek z Ravem wydawał się mało prawdopodobny – pochodzę ze świeckiej, ale uduchowionej rodziny, a Rav z ortodoksyjnej – to łącząca nas wyjątkowa więź stworzyła podstawę Kabbalah Centre, które dziś możesz zobaczyć: otwarte forum dla osób jeszcze niewtajemniczonych w zakres Kabbalah, lecz pragnących zgłębić jej tajemnice i odnaleźć miejsce, w którym mogą to czynić bez bycia osądzanym czy ograniczanym.

W Kabbalah Centre studiujemy i stosujemy nauki Rava Izaaka Lurii, znanego również jako Ari lub Lew z Safedu, jednego z najwybitniejszych kabalistów w historii. Jest on autorem 18-tomowego klasycznego dzieła Kitvei HaAri (Pisma Ariego), w którym dokonuje interpretacji, syntezy i systematyzacji nauk Zoharu, świętego tekstu zawierającego głębokie treści; tekstu, który stanowi esencję Kabbalah. Co ciekawe, sam Ari napisał zaledwie niewielką część dzieła. Przekazane ustnie nauki Ariego zostały zebrane przez jego ucznia Rava Chaima Vitala, który opracował je i spisał. W mojej książce Ciąg dalszy nastąpi... będę bardzo często czerpać z luriańskich mądrości, a zwłaszcza z tomu znanego jako Bramy Reinkarnacji.

Jeśli jest to Twój pierwszy kontakt z nami, pragnę zaprosić Cię do wzięcia udziału w niniejszej kabalistycznej dyskusji o reinkarnacji. Moją nadzieją jest, aby wszystko, co tu znajdziesz, było źródłem bezpośrednich korzyści dla Ciebie i inspiracją do dalszego zgłębiania tajemnic Kabbalah.

Spis treści

Przedmowa

Wprowadzenie: Czy sprawiedliwość istnieje?

Część I: Układanka
Rozdział 1: Nasza układanka
Rozdział 2: Czy reinkarnacja to czary-mary?
Rozdział 3: Ewolucja duszy
Rozdział 4: Zwierzęta, drzewa i kamienie

Część II: Części układanki
Rozdział 5: Nasze wyzwania
Rozdział 6: Rodzice a dzieci, dzieci a rodzice
Rozdział 7: Miłość i bratnie dusze
Rozdział 8: Pomoc innym w ich duchowej podróży
Rozdział 9: Zrozumienie istoty śmierci i zmartwychwstania

Część III: Poskładanie wszystkich elementów
Rozdział 10: Dopasowanie elementów Twojej układanki
Narzędzia:
Anioły
Astrologia Kabalistyczna
Odkrywania sekretów ukrytych w twarzach i dłoniach
Podsumowanie: Ciąg dalszy nastąpi

Przypisy

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »