Strona główna » Księgarnia » eBooki » Romanse » Zamek Laghortów
Zamek Laghortów - E.M. Thorhall

Zamek Laghortów

Wydawnictwo: RW2010
ISBN: 978-83-7949-007-3
Język: Polski
Data wydania: sierpnia 2013
Liczba stron: 136
Rozmiar pliku: 1011,0 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 14,90 zł
Wybrany format: Ebook  - E.M. Thorhall w formacie EPUB Pozostałe formaty:


 

Ostrzegamy czytelniczki: ta opowieść wciąga i pochłania. Nie będziecie się mogły doczekać ostatniej strony, a potem będziecie żałować, że to już koniec.

 

Akcja, turnieje, dworskie obyczaje, intrygi, zjawy, dziwne istoty, rodzące się uczucie, którego obie strony się wypierają, humor, barwny język, plastyczne opisy – to wszystko znajdziecie w I tomie powieści z cyklu ZBROJNI pod tytułem: „Zamek Laghortów”.

 

Młodziutka Kyla, uciekając przed niechcianym ślubem, trafia pod opiekę Sir Eryka i jego żony Lady Lyanny. Poznaje zamek, jego mieszkańców, nawiązuje przyjaźnie, uczy się fechtunku, odkrywa prawdę o swoim pochodzeniu. Wiele się wokół niej dzieje. Wszyscy zdają się lubić i akceptować jasnowłosą podopieczną Laghortów, prócz jednej osoby: ponurego, opryskliwego Morhta. Ten pochodzący z Varthenu surowy i oschły dowódca najemników z jakiegoś powodu od samego początku nie znosi dziewczyny i nie zamierza jej pobłażać. Panna drażni go, irytuje i wzbudza niezrozumiały dla niego samego gniew. Kyla znosi jego zachowanie do czasu...