Strona główna » Księgarnia » eBooki » Prawo i Podatki » Inne » Iustitia. Kwartalnik Stowarzyszenia Sędziów Polskich Nr 2(8)/2012
Iustitia. Kwartalnik Stowarzyszenia Sędziów Polskich Nr 2(8)/2012 - Krystian Markiewicz

Iustitia. Kwartalnik Stowarzyszenia Sędziów Polskich Nr 2(8)/2012

Wydawnictwo: C. H. Beck
ISBN:
Język: Polski
Data wydania: 2012
Liczba stron: 57
Rozmiar pliku: 4,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 19,00 zł
Nasza cena: 19,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Krystian Markiewicz w formacie PDF


Wydawnictwo C.H. Beck Sp. z o.o. we współpracy ze Stowarzyszeniem Sędziów Polskich „Iustitia” prezentuje Kwartalnik „IUSTITIA”. Periodyk ten jest pismem sędziów. Nie oznacza to, że jest adresowany tylko do sędziów i redagowany tylko przez sędziów, ale przedstawia treści istotne dla wszystkich prawników, a także innych pracowników wymiaru sprawiedliwości.

Kwartalnik „Iustitia” stanowi forum dyskusyjne umożliwiające wymianę poglądów na temat sądownictwa, ambicją osób je współtworzących jest nawiązanie do chlubnych przedwojennych tradycji piśmienniczych. W każdym numerze znaleźć można część naukowo-literacką. Zamieszczamy różne formy publikacji dotyczące wszystkich dziedzin prawa, w tym cywilnego, karnego i administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień ustrojowych, co zapewnia dostęp do najświeższych informacji, rzetelnej wiedzy oraz aktualnych orzeczeń, stanowiąc praktyczne i pomocne narzędzie w codziennej pracy.