Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » 365 sposobów jak uszczęśliwić kobietę
365 sposobów jak uszczęśliwić kobietę - Katarzyna Szulc-Kłembukowska

365 sposobów jak uszczęśliwić kobietę

Wydawnictwo: RW2010
ISBN: 978-83-63598-90-7
Język: Polski
Data wydania: czerwca 2013
Liczba stron: 73
Rozmiar pliku: 692,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 7,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Katarzyna Szulc-Kłembukowska w formacie MOBI Pozostałe formaty:


 

Nasz przewodnik po duszy niewieściej to zbiór pomysłów, które powstały na bazie pragnień i doświadczeń wielu kobiet. Staraliśmy się, aby porady w nim zawarte, były jak najbardziej uniwersalne. Dlatego liczymy, że po naszego ebooka sięgną mężczyźni w różnym wieku i zaangażowani w związki o różnym stopniu zaawansowania. Wierzymy, że każdy z nich znajdzie tu coś, co pozwoli mu na uszczęśliwienie swojej ukochanej. Jedynymi warunkami korzystania z naszego poradnika są poczucie humoru i dystans do siebie.

Bierzemy również pod uwagę, że „365 sposobów” trafi w ręce kobiet. W takim przypadku sugerujemy paniom, by wybrane pomysły podsunęły swoim mężczyznom. Satysfakcja gwarantowana.

Mamy też nadzieję, panowie, że lektura naszego poradnika zachęci was do wymyślenia własnych sposobów na uszczęśliwienie ukochanej kobiety. Rady podzielone zostały na kolejne dni roku, jednak nie oczekujemy, że ktokolwiek zrealizuje je wszystkie w przeciągu 365 dni i do tego w wyznaczonej kolejności. Liczymy nieśmiało, że poradnik ten będzie wam służył znacznie dłużej niż rok, a to, czego się dzięki niemu nauczycie, pozwoli wam na stworzenie związku bliskiego ideałowi.