Strona główna » Księgarnia » Uzdrawianie dźwiękiem. Jak korzystać z uzdrawiającej mocy luzkiego...

Kategorie ebooków

Uzdrawianie dźwiękiem. Jak korzystać z uzdrawiającej mocy luzkiego... - Shirlie Roden, Katarzyna Przybyłowicz

Uzdrawianie dźwiękiem. Jak korzystać z uzdrawiającej mocy luzkiego...

Wydawnictwo: Illuminatio
ISBN: 978-83-62476-82-4
Język: Polski
Data wydania: 25 czerwca 2013
Liczba stron: 194
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 32,90 zł
Nasza cena: 24,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Shirlie Roden, Katarzyna Przybyłowicz w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Uzdrawianie dźwiękiem to pierwsza książka autorki. Wprowadza w niej czytelników do magicznego świata dźwięku i wibracji, ucząc jednocześnie rozwijania naturalnej mocy naszego głosu. Dzięki radom Shirlie każdy może się przekonać, ż e w swoim głosie ma niezwykły uzdrawiający potencjał, który dzięki ćwiczeniom posłuży do uwolnienia fizycznych i emocjonalnych blokad.

Ta książka to klucz do poznania uzdrawiającego potencjału i odkrycia prawdziwego piękna dźwięków.

Siła ludzkiego głosu, który ma moc uspokajania, uzdrawiania i inspirowania, jest znana wszystkim kulturom na całym świecie. Od tysięcy lat instynktownie matki nucą kołysanki dzieciom, aby je uspokoić, mnisi trwają w medytacyjnych mantrach, a ludzie łączą się ze sobą w rytmie pieśni, które śpiewają podczas pracy.

Wszyscy ludzie mają w sobie potencjał, aby być uzdrowicielami. Wszyscy mogą podnieść swoje wibracje za pomocą dźwięku. Wiedza na ten temat jest zapisana w ludzkiej strukturze DNA.

W książce Shirlie wskazuje, jak na nowo odkryć moc głosu, która może uzdrowić Twoje życie i życie ludzi dookoła Ciebie. Dzięki prostym narzędziom dowiesz się, jak rozwinąć siłę własnego głosu i ją właściwie wykorzystywać, a dzięki ćwiczeniom krok po kroku nauczysz się pozbywania emocjonalnych blokad.