Strona główna » Księgarnia » Audiobooki » Języki obce » Rosyjski » FISZKI audio - j. rosyjski - Starter
FISZKI audio - j. rosyjski - Starter - Kinga Perczyńska, Tomasz Przysiężny

FISZKI audio - j. rosyjski - Starter

Wydawnictwo: Cztery Głowy
ISBN: 978-83-7843-009-4
Język: Polski
Data wydania: 1 grudnia 2012
Czas: 1 godz. 20 min.
Rozmiar pliku: 38,9 MB
Zabezpieczenie: Brak
Nasza cena: 7,99 zł
Wybrany format: Audiobook  - Kinga Perczyńska, Tomasz Przysiężny w formacie MP3


FISZKI audio – język rosyjski – Starter

Poziom: dla absolutnie początkujących

Doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem rosyjskim. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

  • 80 minut nagrań native speakerów z dużym naciskiem na poprawną rosyjską wymowę
    (rosyjska lektorka – Żanna Sładkiewicz – czyta hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację; dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych dzięki FISZKOM słówek i zwrotów – zostaną Państwo prawidłowo zrozumiani)
  • ponad 500 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście
  • starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 14 jednostkach lekcyjnych, które zagwarantują Państwu płynne wprowadzenie w świat języka obcego
    (w obrębie każdej jednostki nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek i podstawowych reguł gramatycznych staje się łatwiejsze)
  • tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło rosyjskie – przerwa na głośne powtórzenie; to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy

Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym opanowaniu podstaw języka rosyjskiego, to jest to tytuł właśnie dla Państwa! Gwarantujemy że po tym kursie wzrośnie Państwa apetyt na dalszą naukę.