Strona główna » Księgarnia » Małgorzata Gutowska-Adamczyk rozmawia z czytelniczkami Cukierni pod A...

Kategorie ebooków

Małgorzata Gutowska-Adamczyk rozmawia z czytelniczkami Cukierni pod A... - Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Małgorzata Gutowska-Adamczyk rozmawia z czytelniczkami Cukierni pod A...

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
ISBN: 978-83-01-17078-3
Język: Polski
Data wydania: 13 kwietnia 2012
Liczba stron: 265
Rozmiar pliku: 3,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 29,90 zł
Nasza cena: 22,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Małgorzata Gutowska-Adamczyk w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów CUKIERNI POD AMOREM oraz tych, którzy lubią niebanalną, choć z pozoru zwyczajną rozmowę.

Małgorzata Gutowska-Adamczyk, która swą książką uwiodła tysiące czytelników, opowiadając im o przeszłości Polski, tym razem podejmuje temat naszej codzienności. Książkę zainspirowały liczne spotkania, podczas których często pytano o poglądy autorki na kwestie kobiece oraz inne aspekty życia społecznego.

Nie jest to poradnik, tylko babskie pogaduszki. Nie mamy na celu zmiany świata, chciałybyśmy jedynie oswoić rzeczywistość i nawzajem wesprzeć się w trudzie codziennego dźwigania ciężarów, które na nas nakładają nasze role społeczne – mówi autorka. Rozmowy krążą wokół związków, uczuć, szczęścia, rozstania, przyjaźni, pracy, rodziny, walki z przeciwnościami, ale nie omijają też tematu religii czy roli kobiet w polityce. Ta książka to mądra, kobieca rozmowa o życiu. Pogawędka z przyjaciółką jest potrzebna każdej kobiecie, poprawia samopoczucie, pozwala znaleźć właściwą perspektywę dla własnych problemów, otwiera na istotne zagadnienia. Przede wszystkim jednak daje poczucie, że jest ktoś, kto nas naprawdę rozumie. To lektura, z której płynie siła, inspiracja i życiowa mądrość. Rozmowa jak powietrze jest potrzebna do życia!