Strona główna » Księgarnia » eBooki » Fantastyka » Fantasy » Most Marzeń. Efemera. Tom trzeci
Most Marzeń. Efemera. Tom trzeci - Anne Bishop, Monika Wyrwas-Wiśniewska

Most Marzeń. Efemera. Tom trzeci

Wydawnictwo: Initium
ISBN: 978-83-62577-32-3
Język: Polski
Data wydania: 24 kwietnia 2013
Liczba stron: 381
Rozmiar pliku: 1,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 41,90 zł
Nasza cena: 34,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Anne Bishop, Monika Wyrwas-Wiśniewska w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Efemera to dziwna i magiczna kraina. Składa się z krajobrazów połączonych jedynie mostami, które często przenoszą ludzi w miejsca, gdzie naprawdę przynależą, zamiast w te, w które chcą się udać.

Kiedy Gloriannie Belladonnie, utrzymującej Efemerę w równowadze, zaczynają zagrażać czarownicy, jej brat Lee postanawia poświęcić się dla jej dobra. W efekcie, pozbawiony wzroku, trafia do azylu dla umysłowo chorych w Mieście Wizji daleko od swoich rodzinnych części świata.

Tymczasem w Wizji pojawia się Mrok, którego natury nie potrafią zgłębić nawet szamani opiekujący się miastem i jego mieszkańcami. Danyal, jeden z nich, zostaje mianowany strażnikiem Azylu. Ponieważ jego serce tęskni za czymś nieznanym, intrygują go opowieści Lee o mostowych, krajobrazczyniach i czarownikach. Z pomocą Zhahar pracownicy Azylu, która ukrywa własne mroczne sekrety Lee stopniowo odzyskuje wzrok, jego opowieści zaś nabierają potężnej mocy, pozwalając Danyalowi i Zhahar poznać świat skrajnie odmienny od wszystkiego, co dotąd znali.

By przepędzić z Miasta Wizji niebezpieczeństwo, Danyal, Lee i Zhahar będą musieli odkryć, kim są naprawdę... i jak niebezpieczni potrafią być.