Strona główna » Księgarnia » eBooki » Prawo i Podatki » Komentarze Prawnicze » Kodeks spółek handlowych. Komentarz. Tytuł IV. Łączenie, podział...
Kodeks spółek handlowych. Komentarz. Tytuł IV. Łączenie, podział... - Piotr Głuchowski

Kodeks spółek handlowych. Komentarz. Tytuł IV. Łączenie, podział...

Wydawnictwo: LexisNexis
ISBN: 978-83-7806-011-6
Język: Polski
Data wydania: 2011
Liczba stron: 432
Rozmiar pliku: 3,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 219,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Piotr Głuchowski w formacie PDF


Niniejsza publikacja, stanowiąca czwarty, ostatni tom cennego komentarza autorskiego do Kodeksu spółek handlowych, przygotowana została przez zespół Autorów, spośród których wszyscy wiążą zainteresowania naukowe z praktyką prawniczą (doradczą bądź orzeczniczą). Dzieło to łączy wiedzę teoretyczną i tę wynikającą z doświadczenia związanego z funkcjonowaniem spółek handlowych.
Jest to równocześnie pierwszy na rynku komentarz uwzględniający najnowsze zmiany w tytule IV i V Kodeksu spółek handlowych uchwalone w 2011 r., polegające m.in. na wprowadzeniu możliwości przekształcenia działalności gospodarczej osoby fizycznej w spółkę kapitałową, zmianach w unormowaniu odpowiedzialności karnej za działanie na szkodę spółki oraz liberalizacji obowiązków istniejących w procedurach łączeniowych i podziałowych. Istotnym walorem tej publikacji jest fakt, że wśród autorów komentarza są twórcy tych nowelizacji.
Książka jest adresowana zarówno do przedstawicieli nauki prawa, jak i praktyki prawniczej: adwokatów, notariuszy, radców prawnych i sędziów, a także aplikantów i studentów kierunków prawniczych, administracyjnych, menedżerskich oraz słuchaczy studiów podyplomowych związanych z problematyką spółek handlowych.
Redaktorzy naukowi – prof. Tomasz Siemiątkowski i adw. Radosław Potrzeszcz – są senior partnerami w kancelarii: GŁUCHOWSKI   SIEMIĄTKOWSKI   ZWARA
Stan prawny na 20 września 2011 roku.