Strona główna » Księgarnia » eBooki » Dla dzieci » Wierszyki, Bajeczki i Zagadeczki
Wierszyki, Bajeczki i Zagadeczki - Tomasz Waberski

Wierszyki, Bajeczki i Zagadeczki

Wydawnictwo: Psychoskok
ISBN: 978-83-7900-031-9
Język: Polski
Data wydania: 26 luty 2013
Liczba stron: 25
Rozmiar pliku: 1,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 9,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Tomasz Waberski w formacie MOBI Pozostałe formaty:Tomik poezji Tomasza Waberskiego „Wierszyki, bajeczki i zagadeczki” to pełne humoru wiersze, bajki i zagadki dla dzieci, wydane w formie ebooka.

W skład poezji wchodzą liczne, pełne humoru bajeczki, wiersze o różnej i ciekawej bajkowej tematyce, a także rymowane zagadki. Jest to doskonała książeczka dla każdego „dziecka”. Poprzez rym i rytm, jaki początkujący poeta zawarł w wierszach i bajkach, treść staje się łatwa do zapamiętania i przyjemna dla ucha. Poza tym wiersze wesołe, żartobliwe oraz wierszowane bajki wzbogacają nie tylko słownictwo dziecka, ale wyrabiają w dziecku wrażliwość na piękno języka, a także zwiększają jego wyobraźnię. Tomik ten będzie doskonałą lekturą dla dzieci w przedszkolach. Autor dołożył wszelkich starań, by poprzez tą formę sztuki dostarczyć dziecku niezapomnianych wrażeń.

Prywatnie Tomasz Waberski (ur. w 1972r.), ojciec dwóch córek Julii i Matyldy. Absolwent Politechniki Gdańskiej z duszą artysty. Uczęszcza na zajęcia teatralne. Grywa jako epizodysta w filmach „Linia życia”, „Układ zamknięty”, „Wałęsa”. W wolnym czasie pisze pełne humoru wiersze, bajki i zagadki dla dzieci.