Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Mój łagodny bliźniak - Małgorzata Bochwic-Ivanovska, Nino Haratischwili

Mój łagodny bliźniak

Wydawnictwo: Muza
ISBN: 978-83-7758-358-6
Język: Polski
Data wydania: 20 luty 2013
Liczba stron: 269
Rozmiar pliku: 1,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
27,99 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB

Porywająca opowieść o namiętnej  miłości, jej dramatycznych odsłonach i niespełnieniu

Stella i Ivo są przybranym rodzeństwem. Poznali się, gdy mieli po kilka lat, kiedy jej ojciec nawiązał romans z jego matką. Najpierw byli tylko towarzyszami zabaw, lubili się i wzajemnie wspierali. W pewnym momencie to przestała być tylko zabawa i tylko przyjaźń. Nie mogli już wyobrazić sobie życia bez siebie, co stało się przyczyną prawdziwego dramatu. Ich drogi się rozchodzą, by po siedmiu latach znowu się połączyć. Wtedy wyjeżdżają razem do Gruzji, mając nadzieję, że znajdą tam odpowiedzi na dręczące ich pytania, by uporać się ze swoją trudną przeszłością.

Nino Haratischwili (ur. 1983 w Tbilisi, Gruzja) mieszka w Hamburgu, pisze po niemiecku i gruzińsku. Autorka i reżyserka sztuk teatralnych. Laureatka nagród za twórczość teatralną i prozatorską, m.in. Adalbert-von-Chamisso-Förderpreis przyznawanej autorom, dla których niemiecki nie jest językiem ojczystym.
Jej debiut powieściowy Juja (2010) znalazł się na liście książek nominowanych do prestiżowej nagrody Longlist des Deutschen Buchpreises, nagrody ARD – I programu telewizji niemieckiej, został też uhonorowany nagrodą Buddenbrookhaus dla debiutu literackiego.
Druga powieść Mój łagodny bliźniak otrzymała w 2011 nagrodę literacką Hotlist, przyznawaną przez niezależnych wydawców niemieckich.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »