Strona główna » Księgarnia » eBooki » Obyczajowe » Życie jak obsesje
Życie jak obsesje - Anna Dalia Słowińska

Życie jak obsesje

Wydawnictwo: E-bookowo
ISBN: 978-83-7859-134-4
Język: Polski
Data wydania: luty 2013
Liczba stron: 310
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 35,00 zł
Nasza cena: 12,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Anna Dalia Słowińska w formacie MOBI Pozostałe formaty:


„Życie jak obsesje” – to poruszający dramat, w którym każda strona powieści nasila nowe barwy. To niezwykła podróż wrażliwej kobiety w średnim wieku tropem swoich marzeń i z nadzieją, bez której nie da się żyć. Jest to jednak podróż przez chaszcze życia naszpikowane emocjami, które niszczą świat wewnętrzny bohaterki, zakłócając jej noce nerwowymi snami i wizjami, a które nieczęsto przeradzają się w rzeczywistość.


„Krótki, nerwowy sen i obudziła się spanikowana; znowu te sny... Spojrzała w niebo, szukając w nim pomocy. Pozostało niewzruszone i tylko na jego tle trzepoczące ptasie skrzydła, dzioby skrzeczące czarnych kruków. – To się  wkrótce wydarzy… Czerwona plama krwi… zamazane twarze. Krzyk. Czyj krzyk?! Wzmożone bicie serca i przez chwilę ożywione pukające myśli. – Czy to jej obsesje? Dlaczego wracają?”

Anna Dalia Słowińska

Mieszkanka Piły, autorka kilku opowiadań i dwu powieści psychologiczno -obyczajowych: „Szansa na szczęście” i „Co ja tu robię?” .

Życie, jej zdaniem to wytyczony cel, którym się podąża, najczęściej pokonując kręte ścieżki i wciąż pod górę.

Najważniejsze, mówi Anna Słowińska, uchwycić chwilę, nim wiatr osuszy kroplę wody na skale czy źdźble trawy, a która jest życiodajną siłą i gdzie tylko chwile słabości... drżą jak ta kropla.