Strona główna » Księgarnia » eBooki » Bajki dla dzieci » Nie-bajki pani Barbajki
Nie-bajki pani Barbajki - Barbara Niedźwiedzka

Nie-bajki pani Barbajki

Wydawnictwo: E-bookowo
ISBN: 978-83-7859-102-3
Język: Polski
Data wydania: luty 2013
Liczba stron: 42
Rozmiar pliku: 1,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 8,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Barbara Niedźwiedzka w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Kochani, polecam nową książeczkę, w której autorka przygotowała siedem opowiadań. Znajdziemy tu bajeczki opowiadające o Wiktusi, kotku, koziołku, perliczce czy o smokach i zimowych stworkach.

Bohaterami są nie tylko ludzie, ale również zwierzęta i zjawiska przyrodnicze. Bajeczki pomogą dzieciom zrozumieć otaczający świat i problemy, jakim trzeba stawić czoła. W tekście wplecione są bajki, które pomogą przezwyciężyć strach przed różnymi sytuacjami, stworami, albo tym, że trzeba się słuchać rodziców i wychowawców, bo wiedzą, co tak naprawdę dla dziecka jest najlepsze.

W bajce o Wiktusi, poruszony jest problem kłamstw i to, że należy chodzić do przedszkola i wspólnie się bawić z rówieśnikami, a także o opiece nad zwierzątkiem, które dziewczynka przyniosła bez zgody opiekuna do przedszkola. Jedna z bajek o koziołku nawiązuje do poznawania środowiska bliższego i dalszego.

Napisana prostym, przystępnym językiem książeczka dla dzieci, powinna wzbudzić zainteresowania i zaowocować utrwaleniem pozytywnych postaw w życiu codziennym dzieci.

Zapraszam do zaczarowanego świata bajek.