Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
"Bloomberg Businessweek" wydanie nr 2512 - Opracowanie Zbiorowe

"Bloomberg Businessweek" wydanie nr 2512

Wydawnictwo: Gremi Media
ISBN:
Język: Polski
Data wydania: grudnia 2012
Liczba stron: 68
Rozmiar pliku: 11,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
6,90 zł

Dostępne formaty plików:

PDF

"Bloomberg Businessweek" wydanie nr 25/12

"Bloomberg Businessweek" – dwutygodnik ekonomiczny tworzony przez dziennikarzy z ekonomicznego newsroomu "Rzeczpospolitej" i "Parkietu".

Magazyn jest doskonałym źródłem cennych informacji. "Bloomberg Businessweek" przeznaczony jest dla przedsiębiorców ceniących sobie fachowe analizy i opiniotwórcze komentarze . Dostarczamy dane, niezbędne w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych. Zamieszczamy sylwetki przedsiębiorców, analizy rynku, opisy działalności biznesowej i zjawisk gospodarczych.

Miliard rocznie na wydobycie. Nowe obszary działalności zapewnią o wiele wyższą rentowość niż biznes rafi neryjny – mowi Jacek Krawiec, prezes PKN Orlen.

Jak podróżują fabryki. Żeby przeprowadzić zakład przemysłowy z kraju do kraju, trzeba czasem pożyczyć od rosyjskiej armii transporter rakiet balistycznych.
Blacha znika, monopol Poczty zostaje. Bez obciążników listy mają być tańsze, ale...
Złodzieje high–tech ścigają się z czasem. Ich ofi arą padł Samsung, Apple i DuPont. Kradzieże technologii stają się zmorą branży.
Fraudy, czyli szybka kasa z ubezpieczeń. Podrabiają własne akty zgonu, obcinają kciuki. Każdy posiadacz polisy płaci na oszustów 200 zł rocznie.
Pierwszy rok Tima Cooka. W odpowiednim momencie wprowadzimy zamieszanie. Znów stworzymy rzeczy, których ludzie pragną, choć nie zdają sobie jeszcze z tego sprawy – zapowiada następca Steve’a Jobsa w Apple’u.
W rękach biurowych oprawców. Mobbing w pracy nie zawsze jest domeną szefa. Najgorsi są współpracownicy, którzy chcą się wybić.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »