Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Miriam - Jarosław Klonowski

Miriam

Wydawnictwo: Wydawnictwo MG
ISBN: 978-83-7779-109-7
Język: Polski
Data wydania: 26 września 2012
Liczba stron: 196
Rozmiar pliku: 420,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
34,90 zł
Nasza cena:
24,90 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI , EPUB

Młoda Żydówka, kradnąca do tej pory sakiewki i serca na ulicach kujawskich miast, od miesiąca ukrywa się w benedyktyńskim szpitalu w Kruszwicy. Przebrana za mnicha usiłuje zmylić ścigających ją wrogów. Niestety, za sprawą zagadkowej postaci, jej sekret wychodzi na jaw. Miriam czuje, ze grunt ucieka spod jej stóp. Bez wahania wodzi braciszków na pokuszenie. Opornych przekonuje, że jej głosem przemawiają anioły. Szpital staje się świadkiem dramatycznych zdarzeń, gdy w pozornie spokojne życie konwentu wkrada się tajemnica i zbrodnia, popełniona za sprawą mrocznych sił.
Kim jest tajemniczy złoczyńca, który niczym wilk wkradł się w szeregi zakonników, aby wykraść sekrety kruszwickiego szpitala? Skąd wie tak wiele o przeszłości Żydówki i jak zamierza wykorzystać tę wiedzę?
W tym samym czasie siostra Miriam, Sara, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Wszystko wskazuje na to, że za jej zaginięciem stoi zazdrosny kochanek, oszukany przez obie siostry, pożądający obecnie jedynie zemsty. Na dodatek giną kolejne osoby, powiązane z procesem czarownicy, który miał miejsce w Bydgoszczy przed kilkudziesięcioma laty.
Czy powrót Miriam do Bydgoszczy zainicjuje niewyobrażalną tragedię, która pochłonie życie wszystkich mieszkańców miasta, czy też uda się powstrzymać siłę, która z wolna szuka sobie drogi do duszy opętanej dziewki?

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »