Strona główna » Księgarnia » eBooki » Podróże » Kobieta na krańcu świata 3
Kobieta na krańcu świata 3 - Martyna Wojciechowska

Kobieta na krańcu świata 3

Wydawnictwo: National Geographic
ISBN: 978-83-7596-572-8
Język: Polski
Data wydania: 2012
Liczba stron: 390
Rozmiar pliku: 51,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 59,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Martyna Wojciechowska w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Tsepal ma trzech mężów, których poślubiła tego samego dnia - okazuje się, że takie związki mają zdecydowanie więcej zalet niż małżeństwo jednego mężczyzny z trzema kobietami.


Hilda swojego pierwszego byka zabiła, kiedy miała 14 lat. Dziś ta drobna, wyglądająca niczym licealistka dziewczyna jest jedną z najlepszych matadorek świata.


Shirley uwielbia zwierzęta, a one kochają ją jak matkę. Uratowała i wykarmiła dziesiątki malutkich koali i kangurów.


Amina została wygnana z wioski, ponieważ krewni oskarżyli ją o czary. Czy faktycznie jest wiedźmą czy był to pretekst, żeby pozbyć z domu się starej kobiety?


Heather jest idealną panią domu, a jednocześnie mistrzynią świata BASEjumpingu – najbardziej niebezpiecznym sporcie świata. Tyle że skoki spadochronowe zaczęła uprawiać dopiero po 40-tce…

Martyna Wojciechowska ma dar do wynajdywania niezwykłych bohaterek i skłaniania ich do intymnych wyznań. W trzeciej serii „Kobiety na krańcu świata” dziennikarka porusza tematy kontrowersyjne… Na Samoa rozmawia z kobietami, które urodziły się w ciałach mężczyzn, w Nepalu bada zawiłości seksu z trzema mężami, w Indiach próbuje zrozumieć czy w imię wiary można jeść ze szczurem z jednej miski, przyznaje się też do całowania się z kobietą. A wszystko to po to, żeby pokazać różnorodność świata, na którym żyjemy i nauczyć siebie i innych większej tolerancji.