Strona główna » Księgarnia » eBooki » Biznes » Ekonomia » Seria Tezaurus Idei. Sun Tzu. Sztuka Wojny
Seria Tezaurus Idei. Sun Tzu. Sztuka Wojny - Magdalena Bugajska, Karen McCreadie

Seria Tezaurus Idei. Sun Tzu. Sztuka Wojny

Wydawnictwo: Studio Emka
ISBN: 978-83-63773-78-6
Język: Polski
Data wydania: października 2012
Liczba stron: 141
Rozmiar pliku: 1,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 34,90 zł
Nasza cena: 29,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Magdalena Bugajska, Karen McCreadie w formacie EPUB Pozostałe formaty:


 

Sztuka wojny uważana jest za podstawową lekturę dla światowych przedsiębiorców poszukujących mistrzowskiej strategii. Karen McCreadie z powodzeniem udało się przekształcić niewątpliwą mądrość zawartą w oryginalnym dziele, w interesujący dodatek do jednej z najwspanialszych książek w historii ludzkości.

W książce Sun Tzu. Sztuka wojny Karen McCreadie dokonała błyskotliwej interpretacji 52 pomysłów i doświadczeń zebranych przez Sun Tzu w trzynastu działach związanych z prowadzeniem wojny. Książka ta nie jest substytutem oryginału. Jej celem jest zilustrowanie ponadczasowej wartości nadzwyczajnych spostrzeżeń Mistrza Sun przez odniesienie ich do konkretnych przypadków ze świata biznesu.

Karen McCreadie autorka książek o szerokim spektrum tematycznym, od sprzedaży, od sprzedaży, szkoleń i zarządzania majątkiem, po równowagę między ciałem i umysłem oraz określenie profilu psychologicznego. Na potrzeby tej serii napisała Napoleon Hill’s Think and Grow Rich  oraz George S. Clason’s The Richest Man In Babylon