Strona główna » Księgarnia » eBooki » Psychologia » Stań się tym, kim jesteś. Droga chrześcijańskiej psychoduchowoś...
Stań się tym, kim jesteś.  Droga chrześcijańskiej psychoduchowoś... - Valerio Albisetti, Krzysztof Stopa

Stań się tym, kim jesteś. Droga chrześcijańskiej psychoduchowoś...

Wydawnictwo: Jedność
ISBN: 978-83-7660-523-4
Język: Polski
Data wydania: 2007
Liczba stron: 150
Rozmiar pliku: 633 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 14,60 zł
Nasza cena: 11,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Valerio Albisetti, Krzysztof Stopa w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Ideą przewodnią tej książki jest odkrycie swojej wartości jako daru, który Bóg ofiarował człowiekowi przez stworzenie go. Aby tego dokonać, należy przy pomocy dostępnych nam środków wyleczyć rany życia, przezwyciężyć negatywne doświadczenia z dzieciństwa lub wieku dorosłego, pokonać te przeszkody, które nie pozwoliły nam na harmonijny rozwój własnej osobowości albo go ograniczyły. Trzeba je sobie uświadomić i odzyskać własne „ja” jako niezastąpioną wartość osoby, wzorując się na „Ja” Chrystusa, jakie możemy wyczytać z kart Pisma Świętego. Chrystus bowiem jest Uzdrowicielem w sensie absolutnym i to On pomaga nam rozeznawać.

Liczne cytaty biblijne potwierdzają i stymulują myśl formacyjną autora. To właśnie nazywa on psychoduchowością chrześcijańską, gdyż wszystko przeniknięte jest silnym elementem duchowym. Książka zachęca do zajrzenia w głąb siebie i pomoże odnaleźć swoją wyjątkowość.

Valerio Albisetti, psycholog i psychoterapeuta, jedna z najbardziej znaczących postaci współczesnej psychoanalizy. Profesor uniwersytecki, ceniony konsultant w zarządzaniu przedsiębiorstwami, uczestnik międzynarodowych konferencji, autor licznych książek z zakresu psychoduchowości – prawdziwych bestsellerów tłumaczonych na wiele języków.