Strona główna » Księgarnia » eBooki » Dla dzieci » Crom i uczeń czarnoksiężnika
Crom i uczeń czarnoksiężnika - Krzysztof S. Stelmarczyk

Crom i uczeń czarnoksiężnika

Wydawnictwo: Zielona Sowa
ISBN: 978-83-7612-700-2
Język: Polski
Data wydania: 2012
Liczba stron: 284
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 24,90 zł
Nasza cena: 16,99 zł
Wybrany format: Ebook  - Krzysztof S. Stelmarczyk w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Crom nie jest zwykłą dziewczynką. Jest zadziorna, pyskata i robi tylko to, na co ma ochotę. Crom jest niezwykła też z innego powodu – jej iskra jest inna. Nie większa, ale mocniejsza. I nikt nie wie dlaczego.

Darek von Deth chce zabić Crom i przejąć jej iskrę. Dzięki niej jego uczeń, Per, stanie się wreszcie czarnoksiężnikiem... Nie łatwo jednak zabić kogoś takiego jak Crom. I to nie ważne, czy jest się największym czarnoksiężnikiem, magicznym Villem czy Czarną Królową.

Kiedy Crom spotyka na drodze ucznia czarnoksiężnika, zaczyna się jej wielka podróż. W towarzyskie druida, Montgomerego P. Bora i Pera, rozpoczyna wędrówkę przez potężne i pełne magii lasy Królestwa Baśni, Mitu i Legendy. Zanim podróżni dotrą do stolicy Mu, spotka ich wiele przygód, i dołączy do nich wielu przyjaciół: krasnolud Bjorn Bjornson Junior, wilkołak Wilk Bardzo Zły i Harry, mały chłopiec znany wszystkim jako… Czerwony Kapturek.

Całe szczęście, że ktoś czuwa nad Crom, a miecz Rudobrodego – Iskra Bohatera – nieustannie ostrzega przed niebezpieczeństwem. Czarny Mistrz wciąż czai się gdzieś w pobliżu…