Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
U martwych w Dallas - Charlaine Harris, Ewa Wojtczak

U martwych w Dallas

Wydawnictwo: MAG
ISBN: 978-837-480-324-3
Język: Polski
Data wydania: 2002
Liczba stron: 234
Rozmiar pliku: 494 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
23,02 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI , EPUB

Dzięki wynalezionej w japońskim laboratorium syntetycznej krwi oraz napojowi z jej ekstraktem o nazwie Tru: Blood, w ciągu zaledwie jednej nocy wampiry z legendarnych potworów przeistoczyły się w przykładnych obywateli. I chociaż ludzie nie figurują już w ich jadłospisie, społeczeństwo niepokoi się, co stanie się, gdy wampiry opuszczą mroczne kryjówki. Jedynie mieszkańcy Bon Temps, małego miasteczka w Luizjanie, nie mogą się zdecydować, co o tym naprawdę myśleć.

Miejscowa kelnerka, Sookie Stackhouse, dobrze wie, jak wygląda życie na marginesie społeczeństwa. Jako osoba posiadająca wątpliwy dar słyszenia myśli innych ludzi, przychylnie patrzy na integrację społeczną wampirów, a w szczególności na pewnego przystojnego 173-latka, Billa Comptona (Stephen Moyer), który zostaje jej kochankiem.

Pewnego dnia Sookie znajduje na parkingu ciało zamordowanego kucharza z baru, w którym pracuje. Jakby tego było mało, zostaje śmiertelnie poraniona i otruta przez tajemniczą postać z mitów greckich. Na szczęście pewne przyjacielsko usposobione wampiry wysysają jej zatrutą krew. Kiedy proszą ja o przysługę, Sookie – wdzięczna za uratowanie życia – nie odmawia. Wykorzystuje swoje telepatyczne zdolności, by zdobyć wskazówkę umozliwiającą odnalezienie pewnego wampira. Wkrótce, jednak Sookie zaczyna żałować swej decyzji…

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »