Strona główna » Księgarnia » eBooki » Fantastyka » Fantasy » Martwy aż do zmroku
Martwy aż do zmroku - Charlaine Harris, Ewa Wojtczak

Martwy aż do zmroku

Wydawnictwo: MAG
ISBN: 978-837-480-323-6
Język: Polski
Data wydania: 2001
Liczba stron: 246
Rozmiar pliku: 529 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 23,02 zł
Wybrany format: Ebook  - Charlaine Harris, Ewa Wojtczak w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Dzięki wynalezionej w japońskim laboratorium syntetycznej krwi oraz napojowi z jej ekstraktem o nazwie Tru: Blood w ciągu zaledwie jednej nocy wampiry z legendarnych potworów przeistoczyły się w przykładnych obywateli. I chociaż ludzie nie figurują już w ich jadłospisie, społeczeństwo niepokoi się, co stanie się, gdy wampiry opuszczą mroczne kryjówki. Przywódcy religijni i polityczni na całym świecie wyrazili już na ten temat swoje zdanie i jedynie mieszkańcy Bon Temps, małego miasteczka w Luizjanie, nie mogą się zdecydować, co o tym naprawdę myśleć.

Miejscowa kelnerka, Sookie Stackhouse, jako osoba posiadająca wątpliwy dar słyszenia myśli innych ludzi, przychylnie patrzy na integrację społeczną wampirów, a w szczególności na pewnego przystojnego 173-latka, Billa Comptona. Niestety, seria tajemniczych wydarzeń, które towarzyszą pojawieniu się Billa w Bon Temps, wystawi otwartość Sookie na ciężką próbę.

Martwy aż do zmroku to intrygująca i przyprawiająca o dreszcz emocji powieść, to połączenie elementów kryminału, filmu grozy i komedii z nieokiełznaną wyobraźnią. To powieść i serial, które utwierdzają nas w przekonaniu, że istnieje pełne doznań życie po śmierci.