Strona główna » Księgarnia » eBooki » Kryminał i Sensacja » Kryminał » Tożsamość szaleństwa
Tożsamość szaleństwa - Rafał Wałęka

Tożsamość szaleństwa

Wydawnictwo: Goneta
ISBN: 978-83-62041-88-6
Język: Polski
Data wydania: 12 października 2012
Liczba stron: 203
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 15,10 zł
Nasza cena: 15,10 zł
Wybrany format: Ebook  - Rafał Wałęka w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Znika znany psychiatra, doktor Wrzesień. Ów dyrektora szpitala psychiatrycznego chce odnaleźć jego żona, ale z niewiadomych przyczyn boi się udać z tym na policję...

Prosi więc o pomoc prywatnego detektywa, o istnieniu którego dowiaduje się przeszukując rzeczy zaginionego męża.

Znika dyrektor zakładu psychiatrycznego. Żona chce go odnaleźć nim media zwietrzą sensację, ale z niewiadomych przyczyn boi się udać z tym na policję.

Prosi więc o pomoc prywatnego detektywa, o istnieniu którego dowiaduje się przeszukując rzeczy zaginionego męża. Już wdowa czy jeszcze żona psychiatry, zacznie grzebać coraz głębiej w przeszłości.

Dokopie się prawdy czy wykopie sobie grób?

Szaleństwo wiele ma twarzy, więc zaginionego nie jest jedyną bohaterką „Tożsamości szaleństwa”. W całej tej zwariowanej partii życiowych szachów ważnymi figurami okażą się także zrzędliwy, próbujący rzucić palenie komisarz i jego młodszy towarzysz, elegancki oraz niezwykle inteligentny absolwent prawa.

Panoszące się po świecie siedem grzechów głównych: pycha, gniew, nieczystość, zazdrość, nieumiarkowanie, gniew i lenistwo, zmuszą ludzi do strasznych decyzji i wyborów. Strach ma wielkie oczy, kłamstwo krótkie nogi, a śmierć długie ręce.

Te mogą cię dosięgnąć nawet zza grobu.......