Gdzie Indziej - Grażyna Smosna, Gabrielle Zevin

Gdzie Indziej

Wydawnictwo: Initium
ISBN: 978-83-62577-22-4
Język: Polski
Data wydania: października 2012
Liczba stron: 240
Rozmiar pliku: 428 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 31,90 zł
Nasza cena: 21,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Grażyna Smosna, Gabrielle Zevin w formacie MOBI Pozostałe formaty:


"Przykro mi, ale nie spotkało mnie nic szczególnego… Jestem tylko dziewczynką, która zapomniała spojrzeć w obie strony, zanim przeszła na drugą stronę ulicy."


W tej zachwycającej powieści śmierć jest początkiem zwiastującym ponowne narodziny. Po tym, jak Liz ginie w wypadku, którego sprawca ucieka z miejsca zdarzenia, jej życie nabiera niespodziewanego kształtu. Na krótko przed swoimi szesnastymi urodzinami dziewczynka uświadamia sobie, że nigdy nie wyjdzie za mąż, nie będzie mieć dzieci i być może w nikim się nie zakocha. Gdzie Indziej sprawy biegną zwykłym, ziemskim torem, z tą różnicą, że jego mieszkańcy młodnieją, ludzie i psy wreszcie mogą się ze sobą porozumieć, zawiązują się nowe związki, a stare, wcześniej tragicznie przerwane, rozkwitają nowymi kolorami.


Gdzie Indziej to przepojona niecodziennymi pomysłami powieść o nadziei, odkupieniu i ponownych narodzinach, osnuta wokół najbardziej wzruszających i urzekających relacji międzyludzkich. Rozbrajająca szczerością opowieść o smutku i podnosząca na duchu historia o miłości i szczęściu.