Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Skończ z cierpieniem, ciesz się życiem!
Skończ z cierpieniem, ciesz się życiem! - Byron Katie, Anna Boniszewska

Skończ z cierpieniem, ciesz się życiem!

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-7778-361-0
Język: Polski
Data wydania: 2012
Liczba stron: 172
Rozmiar pliku: 674,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 31,90 zł
Nasza cena: 23,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Byron Katie, Anna Boniszewska w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Miłość, seks i związki; zdrowie, choroba i śmierć; rodzice i dzieci, praca i pieniądze oraz samourzeczywistnienie – z tymi kwestiami zmierzyć musi się każdy.

Rozwiąż swoje problemy za pomocą rewolucyjnego procesu uzdrowienia psychicznego i duchowego, zwanego PRACĄ. Poznaj głęboką, radosną, i autentyczną mądrość Byron Katie!

Nowatorka w dziedzinie duchowości na nowe tysiąclecie. Charyzmatyczna Katie występuje w roli mistycznego przewodnika, mądrego terapeuty i doświadczonego rodzica.
Time

PRACA to wielkie błogosławieństwo dla naszej planety.
Eckhart Tolle

Niezwykle skuteczny proces odkrywania, klucz, który otwiera serce. Wgląd Byron Katie w to, co stanowi sedno szczęścia i spełnienia, to proces prawdziwie oświecający.
Anthony Robbins


Ostra jak laser miłość Katie wypala wszystkie iluzje.
The Times

Byron Katie sama doświadczyła tego, co nazywa „przebudzeniem się do rzeczywistości”. Ze swoją Pracą zapoznała już setki tysięcy osób na całym świecie. Naucza podczas ogólnodostępnych spotkań, wykładów i warsztatów, a także w środowiskach biznesowych i na uniwersytetach. Katie jest także autorką poczytnych poradników: Kochaj, co masz!, Radość każdego dnia i Kłamstwa o miłości.