Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Seria Tezaurus Idei. Cyril N.Parkinson. Prawo Parkinsona - Wacław Sadkowski, Leo Gough

Seria Tezaurus Idei. Cyril N.Parkinson. Prawo Parkinsona

Wydawnictwo: Studio Emka
ISBN: 978-83-63773-17-7
Język: Polski
Data wydania: sierpnia 2012
Liczba stron: 173
Rozmiar pliku: 693,0 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
34,90 zł
Nasza cena:
29,00 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB , MOBI

 

Mądre, odkrywcze i ponadczasowe Prawo Parkinsona pozostaje dzisiaj równie aktualne jak w chwili pierwszego wydania w 1958 roku. Opierając swe obserwacje na hipotezie głoszącej, że „praca rozrasta się tak, aby wypełnić czas przeznaczony na jej wykonanie”, Parkinson analizuje ludzkie zachowania w warunkach biurokratycznych. Nie teoretyzuje, tylko dowcipnie pisze o tym, jak ludzie rzeczywiście funkcjonują w organizacjach. W tej książce Leo Gough uwypukla aktualność obserwacji Parkinsona, przytaczając współczesne przykłady i pokazując, w jaki sposób te obserwacje odnoszą się do wszystkich firm i jednostek administracyjnych, niezależnie od wielkości.

Ta błyskotliwa interpretacja książki będącej jednym z najważniejszych klasycznych dzieł ubiegłego wieku, pomaga z powodzeniem przedzierać się przez żargon teorii zarządzania, likwidować niepotrzebne przedsięwzięcia, uczyć się prawidłowego nawiązywania znajomości i sprawnie poruszać się pomiędzy biurokratycznymi zasadzkami i pułapkami.

Leo Gough jest autorem piszącym o zarządzaniu i inwestowaniu. Spod jego pióra wyszło ponad dwadzieścia książek, między innymi How the Stock Market Really Works, The Financial Times Guide to Numbers In Business, 25 Investment Classics, Trading the World’s Market i Teach Yourself Saving and Investment. Od końca lat dziewięćdziesiątych wiele czasu spędza w krajach azjatyckich, gdzie pracuje dla dużych banków i film doradzających w kwestiach zarządzania.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »