Strona główna » Księgarnia » eBooki » Biznes » O biznesie po polsku
O biznesie po polsku - Marzena Kowalska

O biznesie po polsku

Wydawnictwo: Universitas
ISBN: 978-832-421-106-7
Język: Polski
Data wydania: 2008
Liczba stron: 225
Rozmiar pliku: 5,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 14,30 zł
Wybrany format: Ebook  - Marzena Kowalska w formacie PDF


„O biznesie po polsku” to publikacja przeznaczona dla tych, którzy chcą poznać realia prowadzenia biznesu w Polsce oraz język polskiego biznesu. Sama znajomość branży nie wystarczy. Ważne, aby biznesmen powiedział to, co chce powiedzieć, i żeby zrobił to w sposób poprawny.
„O biznesie po polsku” to podręcznik specjalistyczny, prezentujący słownictwo oraz struktury używane w tej dziedzinie. Jego ogromną zaletą jest możliwość wykorzystania zarówno do pracy z nauczycielem, jak i do samokształcenia. Stosunkowo prosty układ poszczególnych części oraz klucz do ćwiczeń ułatwiają samodzielną naukę. Każdy rozdział to kolejny krok na drodze biznesu („Struktura firmy”, „Własna firma”, „Negocjowanie cen”).
Bogactwo i różnorodność materiałów zaskoczą nawet najbardziej wymagających czytelników. Jednostki lekcyjne zawierają m.in. takie elementy jak: słownictwo ogólne, słownictwo tematyczne, 15 minut na gramatykę oraz wiadomości gospodarcze. Podręcznik pozwala na sprawne poruszanie się w świecie biznesu i stanowi gwarancję sukcesu... oczywiście językowego!