Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Skandale - Penny Jordan, Tomasz Illg

Skandale

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-7778-534-8
Język: Polski
Data wydania: 2012
Liczba stron: 322
Rozmiar pliku: 888,0 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
34,90 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI , EPUB

Przez ponad pół wieku Amber Fulshawe stała u steru Denby Silk, fabryki jedwabiu w Macclesfield, którą odziedziczyła po swojej babce. Mając za sobą wiele burzliwych lat życia, Amber i jej ukochany mąż Jay przyglądają się spuściźnie, którą zostawili swoim dzieciom i wnukom. Jednak członkom tej rodziny zawsze towarzyszyły długo skrywane sekrety i głęboko ukryte silne żądze, o czym wkrótce przekona się następne pokolenie.

Robert – ambitny, lubi sprawować kontrolę nad swoim życiem, ale nie potrafi się oprzeć mrocznemu pożądaniu pięknej kobiety, które może zniszczyć wszystko, co jest dla niego najważniejsze.

Katie – młoda i piękna, niebawem przekona się, że przyjaźń i miłość potrafią być zdradliwe i okrutne.

Nick – zmagający się z traumą z dzieciństwa, winą za swoje rozpadające się małżeństwo obarcza dominującego teścia, ale czy tylko?

Cassandra – jej złowroga obecność w życiu rodziny trwa już wiele lat, jej wpływy słabną, ale ma jeszcze w zanadrzu okrutną niespodziankę...

U progu osiemdziesiątych urodzin Amber z czułą troską myśli o przyszłości wszystkich swoich bliskich. Czy rodzinny biznes będzie bezpieczny w ich rękach?

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »