Strona główna » Księgarnia » eBooki » Kryminał i Sensacja » Twój głos w mojej głowie
Twój głos w mojej głowie - Emma Forest, Urszula Szczepańska

Twój głos w mojej głowie

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-7778-544-7
Język: Polski
Data wydania: 2012
Liczba stron: 190
Rozmiar pliku: 3,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 31,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Emma Forest, Urszula Szczepańska w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Emma Forrest tkwi w niebezpiecznym kołowrocie niszczących związków, samookaleczania i bulimii. Z groźnych odmętów własnej psychiki wyrywa ją psychiatra. Jego mądrość, życzliwość i optymistyczna natura pomagają Emmie pozbierać się po próbie samobójczej. Dziewczyna znów jest twórcza, pracuje, podróżuje, pisze, a nawet zakochuje się… w gwiazdorze.

Pewnego dnia, gdy dzwoni, by ustalić kolejną wizytę u psychiatry, dowiaduje się, że człowiek, który dawał jej ogromne wsparcie i był jej mentorem, nagle zmarł. Czuje się kompletnie rozbita i zagubiona. Na domiar złego rozpada się jej szaleńczo intensywny związek miłosny. Emma jest zmuszona walczyć o przetrwanie i powrót do równowagi.

Forrest jest stylowa i sugestywna; czy to chora i apatyczna w Nowym Jorku, czy owładnięta seksem i dziko szczęśliwa w Los Angeles, pisze chłodno, wprawnie i bezpardonowo, bardzo oszczędnie… Jej historia jest poruszająca i skomplikowana, i całkiem zwyczajna… Znakomita rzecz.
The Globe and Mail

Emma Forrest jest nieprzeciętnie utalentowaną pisarką, która każdym zdaniem w tym żywym zapisie własnych doświadczeń przyprawia o ciarki na skórze. Elizabeth Gilbert, autorka Jedz, módl się, kochaj

Jej proza skrzy się inteligencją i dowcipem.
The Observer