Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Bóle fantomowe - Iwona Zimnicka, Thomas Enger

Bóle fantomowe

Wydawnictwo: Czarne
ISBN: 978-83-7536-430-9
Język: Polski
Data wydania: 21 czerwca 2012
Liczba stron: 384
Rozmiar pliku: 2,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
36,90 zł
Nasza cena:
22,90 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB , MOBI

Były egzekutor długów Tore Pulli zostaje skazany za zabójstwo dawnego znajomego. Sprawa jest czysta – wszyscy wiedzieli o konflikcie między mężczyznami, gdy na miejsce zbrodni przyjeżdża policja, Pulli ma na rękach krew, a badania wykazują, że szczęka ofiary została złamana w sposób znany jako "podpis Pullego" z czasów, gdy działał na granicy prawa. Mimo to Tore utrzymuje, że jest niewinny. Kiedy zbliża się termin apelacji, prosi o pomoc Henninga Juula, dziennikarza, który rozwiązał już wiele spraw kryminalnych. Ale wybiera go także z innego powodu. Pulli ma informacje, dla których Juul zrobi wszystko. Wie, co stało się w nocy, gdy zginął syn dziennikarza.

"Książka jest tak dobra, że czytelnik kończy ją z silną potrzebą sięgnięcia po kolejne tomy przygód reportera nawiedzanego przez duchy przeszłości".
"Romerikes Blad"

"Największym atutem Engera jest to, że z powodzeniem utrzymuje niesłabnące tempo i napięcie".
"Adresseavisen"

"Henning Juul jest spokrewniony z Vargiem Veum Gunnar Staalesen i Harrym Hole Jo Nesbø: straumatyzowany i raczej niechlujny rycerz, który już dawno spadł ze swego białego rumaka".
"Jyllands-Posten"

"Każda kolejna strona zamyka cię w żelaznym uścisku, z którego nie możesz i wcale nie chcesz się uwolnić. Świetna robota".
Krimifan.dk

Przekład z norweskiego Iwona Zimnicka

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »